Showbiz

Publiku kërkon me ngulm Arbanën në ‘BBV3’, Ledioni ka 2 fjalë për të thënë

Tashmë është konfirmuar se Ledion Liço do të prezantojë këtë edicion të ‘Big Brother Vip’.

Imazhi i tij i ka munguar prej vitesh televizionit e duket se ky do të jetë një rikthim i fuqishëm i tij si prezantues në formatin e famshëm.

Mirëpo ky ndryshim nuk u prit dhe aq mirë nga ndjekësit e tij në Instagram, të cilët shprehën hapur në komente mbështetjen për Arbana Osmanin. Për këto komente, duket se ka ardhur nje reagim nga Ledion Liço.

Ai ka postuar një foto në InstaStory ku shkruan: Besoni në fillimet e reja.

Related Posts