Showbiz

Publikohen foto të reja të Kaderit nga e kaluara- shfaqet e mbuluar me shami

Në rrjetet sociale janë publikuar disa fotografi të bëra vite më parë banores së re të “Big Brother VIP Kosova”, Kader Kicaj.

Në këto fotografi tashmë të bëra virale, Kader duket krejtësisht ndryshe në pamjen fizike nga ajo që shtë sot.

Kader shfaqet e mbuluar me një shami, por, nuk dihet nëse ka praktikuar fenë islame.

Ajo po ashtu shfaqet edhe me kurorë mbi kokë.

Banorja e BBVK ishte zgjedhur Miss Prizreni 2016.

Ndërkohë, Kader është një nga shtatë banorët e nominuar këtë javë dhe përballet me mundësinë e largimit nga shtëpia, nëse nuk arrin të marrë mjaftueshëm vota nga publiku.

Related Posts