ShowbizShqipëri

Princ Leka nuk fshihet më pas divorcit, shfaqet dorë për dore me të dashurën e re fotografe

Princ Leka është parë me të dashurën e tij të re Blerta Celibashu, duke ecur dorë për dore në rrugë.

Ndarja e Princit nga Elia Zaharia bëri bujë të madhe, me dyshimet ku thuhet se çifti ishin prej kohësh në një martesë të krisur.

Sipas burimeve vajza në krahë e Princ Lekës është fotografja e ish çiftit. Ata janë parë më parë së bashku në aeroport, ndëra edhe në rrjetet sociale nuk kane munguar komentet, nga ana e Princit.

Princ Leka njoftoi ndarjen më 15 janar, ku tha se kanë nisur dhe procedurat e nevojshme ligjore. Pas tij reagoi edhe Elia Zaharia, dhe mesazhi i përbashkët ishte se mirëqenia e vajzës së tyre do të mbetet në qendër të vëmendjes.

Përmes një reagimi zyrtar, Princ Leka u shpreh se ‘martesa e ka humbur funksionin e saj, dhe e kanë parë të udhës ta zgjidhin atë me pëlqim reciprok duke filluar procedurat e nevojshme ligjore’.

“Ajo ç’ka ka më shumë rëndësi, është që vogëlushja ime ta përjetojë këtë moment sa më lehtë të jetë e mundur”, reagoi më pas Zaharia.

Related Posts