Showbiz

Pasi mohuan se kanë ndenja për njëri-tjetrin, Buci përkëdhel Santianën

Afirmiteti mes Ylli Dërvishit (Buci) dhe Santiana Malokut po vazhdon të komentohet si nga banorët brenda shtëpisë, por edhe nga publiku jashtë.

Dyshja janë shumë të afërt me njëri-tjetrin, pavarësisht paralajmërimeve nga partnerët e tyre jashtë.

Ata mbrëmë mohuan se kanë ndjenja për njëri-tjetrin.

Sonte në shtëpinë më të famshme në vend po vazhdon atmosfera festive, me këngë e valle nga banorët.

Ishte Buci ai që derisa Adri këndonte një këngë, e përkdhelte Santianën.

Related Posts