Sport

Pas Muçit, Besiktas kërkon edhe Rey Manaj

Rey Manaj është futur në radarët e Besiktasit pas performancës së shkëlqyer me Sivasspor ku shënoi 18 golas pas rekuperimit nga dëmtimi.

Nga Turqia njoftojnë se bardhezinjtë janë “fiksuar” me shqiptarin dhe pritet që në verë të drejtojnë një ofertë për të.

Kujtojmë se te Besiktas bëjnë pjesë edhe Ernest Muçi dhe Milot Rashica.

Në rast të një marrëveshje, për të cilën fliten shifra rreth 15 milion euro, sulmi i “shqiponjave” të Stambollit do ishte shqiptar.

Related Posts