Showbiz

Pas hitit me Ghetto-n, Luizi gati këngën e radhës krah kësaj artiste

Edhe një bashkëpunim i ri pritet t’i shtohet shoubizit vendor.

Bëhet fjalë për këngëtarët Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi, dyshja në fjalë e kanë konfirmuar këtë projekt muzikor me anë të një videoje në rrjetin social Instagram.

Por më shumë detaje rreth datës dhe titullit të këngës artistët nuk dhanë.

Related Posts