Showbiz

Nuk njihet, Kiara bën ndryshim drastik në pamje

Kiara është mjaftë e përmendur kohëve të fundit në media rozë, kjo përshkak të videos së publikuar për shtatëzanin e saj.

Moderatorja e njohur ka vendosur të ndryshoj pamjen, shkruan Kosovarja.

Me një foto në Instastory Kiara ka treguar se ka lyer flokët, dhe duket mahnitëse me këtë ngjyrë.

Shikojeni foton dhe jepni mendimin tuaj.

Related Posts