Showbiz

“Nuk duron zemra”, projekti më i ri nga Shkurte Gashi dhe Ermal Fejzullahu

Dyshja muzikore Shkurte Gashi dhe Ermal Fejzullahu janë bërë bashkë për një projekt të ri.
Ende pa u bërë 24 orë nga publikimi i këngës, ajo është kthyer në hit.

Gati 300 mijë klikime ka marrë balada e dy këngëtarëve shumë të pëlqyer nga publiku.

Kënga “Nuk duron zemra”, është nga më të kërkuarat edhe në radio-stacionet televizive dhe ka marrë primatin e hitit.

Related Posts