__kategShowbiz

Nora Istrefi e Robert Berisha po kalojnë bashkë pushimet dimërore

Dikur çifti më i njohur i estrades, por që martesa e tyre nuk arriti të jetë jetëgjatë e ti rezistoj kohës.

Nora Istrefi e Robert Berisha ka kohë që i kanë ndarë rrugët, por i bashkon e bija, Rene.

Me sa duket, ish çifti po kalojnë së bashku disa ditë pushimesh dimërore.

Këtë e tregojnë më së miri këto foto të kohës dhe lokacioneve të njëjta.

Related Posts