AktualeMaqedoni

Nga salla e operacionit deri te takimet diplomatike, si kalon një ditë e Bujar Osmanit

I pari i Diplomacisë së vendit, Bujar Osmani në rrjete sociale ka postuar foto nga salla e operacionit, prej ku paralajmëron agjendën e ngjeshur ditore.

“Fillova ditën në sallë të operimit, më vonë shënojmë 30 vjetorin e marrëdhënie diplomatike me Zvicrën, më pas në “10 min” në TV21 dhe për fund në Kumanovë në ngjarjen e madhe”, shkruan kryediplomati Osmani.

Related Posts