Maqedoni

Në orët e hershme të mëngjesit të shtëna në Shkup

MPB lajmëron se dje, në orën 00:30, S.S. (66) nga fshati Lubin-Shkup ka raportuar se para shtëpisë së tij disa persona të ardhur me veturë të udhëtarëve kanë shtënë me armë zjarri.

Nga atje lajmërojnë se nuk ka persona të lënduar.
Punonjësit e policisë kanë këqyrur vendin e ngjarjes dhe kanë gjetur gëzhoja.

Po merren masa për zbardhjen e rastit.

Related Posts