AktualeMaqedoni

Moti i keq, bie rrethoja e hekurt tek ura në Autokomandë, bllokohet rruga

Është bllokuar hyrja dhe dalja nga Shkupi, raporton gazetari i TV21 i cili është gjetur në vendin e ngjarjes.

Sipas informacioneve fillestare, një rrethore e hekurt nga ura në hyrje të Autokomandës ka rënë, e cila pengoi lëvizjen.

Për hyrje dhe dalje nga Shkupi është formuar një kolonë kilometrike. Ekipi i policisë ndodhet në terren.

Related Posts