Sport

Moment qesharak në Dortmund; Shqiptari thyen shpagetat para tifozëve italianë, ja si reagojnë

Po vazhdon atmosfera fantastike para ndeshjes mes Shqipërisë dhe Italisë që do të luhet sonte në ora 21:00.

Në rrugët e Dortmundit janë bërë bashkë shqiptarë e italianë për të nisur festën qysh gjatë ditës.

Një moment qesharak ndodhi kur një shqiptar theu shpagetat, ushqim i preferuar nga italianët.

Në videon e mëposhtme mund ta shihni reagimin e tyre.

Related Posts