AktualeMaqedoni

Ministri Bujar Osmani bëhet baba për herë të tretë, ja domethënia e emrit të vendosur

Ministri i punëve të jashtme Bujar Osmani dhe bashkëshortja e tij Valbona janë bërë prind për herë të tretë.

Me këtë rast ministri Osmani në profiline tij në Facebook ka shkruar;

Të dashur Miq,

Me zemra të mbushura me gëzim dhe mirënjohje, Valbona dhe unë jemi të lumtur të njoftojmë ardhjen në jetë të fëmijës tonë të tretë, Luanit. Emri i tij, simbolizon forcën dhe kurajon që shpresojmë t’i frymëzojmë atij, ndërsa i bashkohet , Elizës dhe Malit, në familjen tonë.

Lindja e Luanit forcon përkushtimin tim jo vetëm ndaj familjes sime, por edhe ndaj familjeve që shërbej.

Me përshëndetje të ngrohta

Related Posts