Maqedoni

Mexhiti optimist: Mendoj se puna e kryeparlamentarit është e kryer

“Mendoj që po, nuk janë mbyll bisedimet.. por jam optimist se do të mbyllet me suksese”, kështu u përgjigj Izet Mexhitu në studion e ClickPlus në TV21 kur u pyet nëse vlen do ta marr postin e kryetarit të Kuvendit, transmeton TV21.

Por sa u përket ministrive që do të udhëheqin, Mexhiti tha se nuk është diskutuar në atë drejtim pasi fokusi ka qenë te programi dhe projektet.

“Fokusi ka qenë të parimet, te programi, te investimet, te projektet dhe tash po bisedohet” tha Mexhiti.

Related Posts