ShowbizSport

Messi me gruan të ‘çmendur’ pas fitnesit, fotografohen në top formë

Duket se Messi dhe gruaja e tij janë të ‘çmendur’ pas fitnesit.

Ky përfundim erdhi pasi dyshja gjithmonë shfaqen në top formë duke reklamuar muskujt dhe trupin e formësuar.

Një e tillë u publikua edhe nga faqja zyrtare e futbollit ESPN.

“36-vjeçari Lionel Messi po përgatitet për sezonin e tij të dytë në MLS me Inter Miami”, thuhet në njoftim.

Related Posts