Sport

Messi e tradhtoi me gazetaren sportive? Martesa me Antonellën në krizë, ç’ndodhi pas ceremonisë së Topit të Artë

Martesa e Lionel Messit dhe Antonella Roccuzzo se po kalon një krizë pas 15 vitesh së bashku dhe shkak është një gazetare e njohur sportive. Sipas mediave të huaja, ylli i futbollit ka tradhtuar nënën e tre fëmijëve të tij, me gazetaren Sofia Martinez.

Marrëdhënia e sulmuesit argjentinas me Sofia Martinez ka tërhequr vëmendjen e mediave, pasi të dy janë shfaqur duke shkëmbyer shikime me njëri-tjetrin gjatë intervistave, ndërsa momentet mes tyre janë bërë virale në mediat sociale.

Në pamje shfaqet gazetarja sportive që bën të qeshë futbollistin dhe më pas të dy shkëmbejnë shikime. Pikërisht ky afrimitet mes tyre ka nxitur tensione në marrëdhënien e tij me bashkëshorten, krizë që filloi në ceremoninë e Topit të Artë më 30 tetor.

Lojtari u ngjit në skenë me tre fëmijët e çiftit, ndërsa Antonella qëndroi e ulur në publik ku u bë “dëshmitare” e afrimitetit të bashkëshortit të saj me Sofia Martinez. Çifti, të cilët janë në një lidhje prej vitit 2008, nuk ka komentuar thashethemet.

Related Posts