Showbiz

Luizi zbulon tre arsye pse vajza e tyre quhet Luna Mari!

Kiara dhe Luizi u bënë prindër për herë të parë më 30.04.2024, datë që për ta do të mbetet më e rëndësishmja e jetës.

Ka ardhur në jetë Luna Mari Ejlli. Ditën djeshme çifti ka dalë në një “live” në Instagram, duke falënderuar të gjithë ata që i kanë uruar.

Mes pyetjeve ka qenë edhe ajo për emrin e dytë të vajzës, “Mari”.

Luizi e ka shpjeguar se dy gjyshet e tyre quhen Mari dhe në nder të tyre tani vajza mban këtë emër.

“ Luna Mari se është Shën Mëria në radhë të parë. Është gjyshja e Kiarës e ka emrin Mari, por edhe gjyshja ime e ka emrin Mari”, ka thënë ai.

Related Posts