Showbiz

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë një nga çiftet me të ndjekur të momentit.

Në një video në ‘Instagram’ Luizi tregon se aktualisht gjendet në Prishtinë.

Ai shprehet se i ka bërë dhuratë një veturë Kiarës, por kërkon ndihmën e ndjekësve për sugjerimin e targës.

Ani pse tipin e veturës Ejlli nuk e ka treguar.

Related Posts