Maqedoni

Luana shfaqet nga spitali, ka një mesazh të rëndësishëm për publikun

Luana Vjollca është ndër personazhet më me influencë në showbiz-in shqiptar dhe në çdo dalje të saj mediatike apo edhe në rrjetet e saj sociale, ajo i përdor për të dhënë mesazhe mjaft të rëndësishme.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit një story në instagram, teksa shihet në spital pasi ka kryer një kontroll rutinë shëndetësor.

Mbi foton e postuar, ajo ka bërë thirrje që çdokush duhet të bëjë kontroll mbi shëndetin e tij çdo 6 muaj, si një mënyrë për të parandaluar çdo sëmundje.

“Kujdesu për shëndetin tënd sepse asgjë nuk është më e rëndësishme se kjo”-ka shkruar ajo përbri fotos.

Related Posts