Showbiz

Lotina e konfirmon lidhjen me Mozzik-un

Lart e poshtë është përfolur për një lidhje të mundshme mes reperit Mozzik dhe prezantueses Lotina Haziri.

Kësaj i vendosi pikat mbi “i” vet Lotina me anë të një fotografie në “Instastory”.

Ajo ka publikuar momentin teksa Mozzik i “rrin gati” asaj.

Duket se tashmë janë përgatitur për të dal bashkë publikisht. 

Related Posts