Showbiz

Liri dhe Ermali i këndojnë “Loqkës”

Ermal Fejzullahu ka publikuar këngën e re.

Artisti i njohur ka sjellur një bashkëpunim me këngëtarin e ri, Liri, raporton Indeksonline.

Kënga quhet “Loqka”, është mjaft ritmike, dhe dyshja e ka publikuar bashlë me videoklip.

Kënga ështëprodhuar nga Buci, me tekst të Bucit, Ermalit dhe Lirit.

Related Posts