Showbiz

“Lamtumirë” Xhensila publikon bashkëpunimin me Noizyn e Ardian Bujupin

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka publikuar këngën e re të titulluar “Lamtumirë” që është në bashkëpunim me reperin Noizy dhe këngëtarin Ardian Bujupi.
Teksti është shkruar nga vet këngëtarët, me producent Engli Versal.

Kënga që nga momenti i publikimit ka marrë mijëra klikime në Youtube.  https://youtu.be/4C4eM8gAOTw

Related Posts