Showbiz

Ky është shqiptari krah Drake në klipin e fundit

Drake habiti shqiptarët me klipin e ri pasi u shfaq me një xhaketë prapa së cilës kishte shqiponjën.

Derisa përmend Prishtinën në këngën e tij, ai paraqitet edhe me xhaketën e cila erdhi tamam në kohë, për 28 Nëntor, atëhetë kur shqiptarët festojnë Ditën e Flamurit dhe ditëlindjen e legjendarit Adem Jashari.

Por nuk është vetëm kaq.

Në klip është edhe një shqiptar krah Drake dhe fjala është për Gramos Mjekun.

Shoqëria e tij e kanë etiketuar pa fund për arritjen krah artistit të famshëm.

Related Posts