AktualeMaqedoni

Ky është parashikimi i motit për sot

Moti sot do të jetë me diell, nëpër lugina me paraqitje të mjegullës. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -7 deri në 1, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 4 deri në 14 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë me kushte për mjegull, ndërsa gjatë ditës me diell. Temperatura minimale do të ulet në -4, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 7 gradë

Related Posts