Showbiz

Ky është banori i eliminuar përfundimisht nga BBVA

Sonte siç është thënë një banorë do të eliminohet nga shtëpia.

Në televotim me Fationin, Gabrielen dhe Vesa, Ervini rezultoi banori më i votuar për të lënë shtëpinë.

“Jam i lumtur që do të iki, do të shkoj në shtëpi se më ka marrë malli për djalin”, tha ai teksa u përshëndet me konkurrentët e tjerë.

Pas largimit të artistit, Romeo u përlot. Eliminimi i tij mërziti jo pak Bardhin dhe Meritonin.

Related Posts