Showbiz

Koncerti madhështor i Alban Skenderajt në “Air Albania”

Këngëtari shqiptar, Alban Skenderaj, dje ka shkëlqyer në koncertin e tij madhështor të mbajtur në Tiranë.

Koncerti erdhi për të shënuar 20- vjetorin e karrierës dhe ky ka qenë një manifestim për gjithë suksesin e tij, përcjell IndeksOnline.

Në koncertin e tij u panë shumë njerëzve të cilët kënduan këngët e tij.

Po ashtu, edhe shumë figura publike, shkruan IndeksOnline.

Artisti e ka mbajtur koncertin në stadiumin ‘Air Albania’ në kryeqytet.

Related Posts