Sport

Klopp në “Wembley”, në përkrahje të Dortmundit

Pak më shumë se një orë na ndan nga fillimi i finales së Ligës së Kampionëve mes Borussia Dortmundit dhe Real Madridit.

“Los Blancos” janë në kërkim të trofeut të 15-të në këtë garë, kurse Dortmundi në kërkim të trofeut të dytë.

E në stadium është edhe trajneri i njohur, Jurgen Klopp, që së fundmi u largua nga Liverpooli.

Ai është në përkrahje të ish-klubit të tij, Borussia Dortmundit, ndërsa klubi gjerman ndau një video të tij në stadium

Related Posts