Showbiz

Kiara feston sot ditëlindjen, ja çfarë surprize i bëri Luizi

Moderatorja e njohur, Kiara Tito, është duke shijuar shtatzëninë e saj, teksa është mjaft aktive në rrjetin social “Instagram”, ku iu tregon ndjekësve copëza nga jeta e saj.

Kiara sot feston ditëlindjen dhe mbush 28-vjeçe.

Nëpërmjet postimit të një videoje në rrjetet sociale, ajo ka zbuluar se si e ka surprizuar bashkëshorti i saj, Luiz Ejlli.

https://www.instagram.com/reel/C2PnmK7o8IN/?utm_source=ig_embed&ig_rid=5040b6e5-d25b-4db9-a562-7d0f2ce3a750

Related Posts