Maqedoni

Kërçovë, raport anonim për ryshfet nga një parti politike

Sot (07.05.2024) në orën 15.10 në numrin e telefonit 192 është marrë njoftim anonim se në rrugën “Rashtanski pat”, rruga Partizanski dhe “Vlashki pat” në Kërçovë nga persona të panjohur me vetura “Mercedes”, “Opel Meriva” dhe “Audi”nga një parti politike kanë ofruar ryshfet, njoftoi MPB.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit, shtojnë nga MPB.

Related Posts