Ai tha se ekipi zhvilloi ndeshje të mirë, teksa përgëzoi lojtarët për paraqitjen e tyre. Sylvinho u ndal dhe te zëvendësimet dhe shpjegoi pse zgjodhi të fuste në fushë Dakun në vend të brojës.