Maqedoni

Ja kush do të jetë drejtor i shkollës fillore në Vizbeg

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski ka njoftuar se Kadri Elezi do të jetë drejtor i shkollës fillore në Vizbeg të Shkupit, përcjell TV21.

“Kadriu do të ketë detyrë të një niveli të lartë profesional, që t’i menaxhojë gjërat në shkollë dhe të zbatojë të gjitha procedurat për të filluar mësimin. Kadriu është njeri i ndershëm, me përvojë pune të shkëlqyer në arsim. Paç fat!”, shkruan mes tjerash Kostovski.

Related Posts