AktualeShowbiz

Ilnisa dhe Meritoni takohen pas shumë kohe – puthje, lot dhe emocione mes çiftit

Mbrëmja e spektaklit të së martës në “Big Brother VIP Albania” ka qenë një nga momentet më të pritura dhe emocionuese të sezonit, veçanërisht për Meriton Mjekiqin, i cili ka përjetuar një rikthim të befasishëm dhe plot ndjenja të të dashurës së tij.

Ish-banorja e BBVA, Ilnisa Agolli, me të cilën Meritoni krijoi një lidhje dashurie brenda shtëpisë, ka qenë surpriza e mbrëmjes dhe i ka dhuruar publikut një moment të veçantë.

Pas ndarjes së pakëndshme nga loja, si pasojë e eliminimit të saj nga “Big Brother VIP Albania 3” disa javë më parë, Ilnisa është rikthyer për të takuar sërish Meritonin.

Takimi emocionues ka qenë një skenë e mbushur me ndjenja, ku çifti nuk ka arritur t’i mbajë dot lotët. Ndërsa të dy ishin të prekur thellësisht nga rikthimi, ka qenë Ilnisa ajo që ka emocionuar më shumë publikun. Vargjet e saj dhe dedikimi i ndjerë për Meritonin kanë dhuruar një moment të paharrueshëm dhe kanë treguar thellësinë e ndjenjave të tyre.

Ky rikthim i Ilnisës në “Big Brother VIP Albania” jo vetëm që ka rikonfirmuar lidhjen emocionale mes të dyve, por edhe ka dëshmuar se ndjenjat e krijuara brenda shtëpisë më së shumti vazhdojnë të jetojnë edhe jashtë saj.

Takimi i tyre është pritur me duartrokitje nga banorët e tjerë dhe ka sjellë një frymë pozitive dhe shpresëdhënëse në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”.

Related Posts