Maqedoni

Grubi: Me liderin që bën presidentë, kryeministra e kryeparlamentar

Zëvendësministri Artan Grubi është takuar me liderin e partisë, Ali Ahmeti dhe kryeparlamentarin, Talat Xhaferi.

“Me liderin që bën presidentë, kryeministra e kryeparlamentar dhe që theu të gjitha barierat drejtë barazisë së plotë e që asnjëherë nuk pranoi postet më të larta për veten e tijAli Ahmetin, dhe me kryeministrin në ardhje, Talat Xhaferi”, ka shkruar ai. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0vefzAzzXrxReXgWJttMohEcHxquyN9JWg6EDppx1UFJDtfDXVRGT87mxArMnQVwTl&id=100044385821029&mibextid=Nif5oz

Related Posts