Kosovë

Grabitet me armë një argjendari në Suharekë, plagoset një polic (VIDEO)

Një plaçkitje e armatosur ka ndodhur sot në një argjendari në Suharekë.

Një polic ka mbetur i plagosur në këmbë si pasojë e të shtënave me armë zjarri.

Rastin për Insajderin e ka konfirmuar, zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

“Rasti ka ndodhur në një dyqan, katër persona të dyshuar me armë zjarri janë të përfshirë në këtë rast, njësitë relevate policore janë të përfshirë në këtë rast. Një polic ka mbetur i plagosur në këmbë dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QMF. Rasti po vazhdon të hetohet“, tha Veseli.

Related Posts