Showbiz

Genta zbulon fytyrën pa “filtera”, nuk do ta njihni!

Genta Ismajli, vazhdon të jetë një personazh shumë i njohur.

Ajo, muaj më parë është bërë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetën dy binjakë.

Lidhja e saj me biznesmenin turk, Ustah bëri bujë të madhe e shpesh herë është kritikuar për romancën e saj.

Por, kjo nuk e ka penguar atë që lidhjen e saj ta finalizojë edhe me sjellën në jetë të dy fëmijëve të saj.
Duhet pranuar se Genta është komentuar shpesh herë edhe për pamjen e saj.

Ajo çka vërehet është ndryshimi i saj në fotot me filtera dhe pa filtera.
Sa ndryshe duket në realitet këngëtarja. 

Related Posts