Maqedoni

Gashi: Vendimi i Taravarit vulë e dëshmisë, më 8 Maj vjen ndryshimi!

Kreu i Alternativës, Afrim Gashi thotë se vendimi i kryetarit të ASH-së, i cili e dëgjoi zërin e shqiptarëve dhe u rreshtua me opozitën shqiptare, është vula e fundit e dëshmisë se më 8 maj vjen ndryshimi edhe për shqiptarët në Maqedoni të Veriut. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0TJxwLxnPGejSoznoSxyqVrurnP7VjPGMPzLMAg95HtDQPJqCHdZNBe68o76JnBGvl&id=100044385941052&mibextid=Nif5oz

Related Posts