Showbiz

Gania nuk i beson dashurisë së Lumit: U dashurove katër herë brenda muajit

Lumi është një nga banorët e vetëm të Big Brother VIP Kosova i cili ka krijuar lidhje brenda shtëpisë.

Ndonëse Lumi pati shumë vështirësi deri e arriti këtë, Kaderi tani më është e dashura e tij.

Pasi u mundua të krijoj një lidhje me Albën e pastaj me Albyn dhe nuk i funksionoi, banorët e tjerë po e ngacmojnë.

“U dashurove katër herë brenda muajit”, i tha Ganiu Lumit.

Kjo temë duket se e prek shumë Lumin pasi që ka reaguar ashpër.

Ganiu – Lumbardhit: U dashurove 4 herë brenda muajit.

Related Posts