Showbiz

Gani Gërmia tallet me eliminimin e Santianës në gjysmëfinale

Humoristi dhe gazetari i njohur Gani Gërmia, ka reaguar pas eleminimit të Santina Malokut nga Big Brother VIP Kosova 2.

Në një postim në llogarinë e tij në TikTok, Gani Gërmia vendosi të shoqërojë pamjet e Santianës në momentin kur po largohej nga shtëpia pas eliminimit me një melodi të njohur që ka bërë bujë në TikTok: balada “Jeta prap vazhdoi…” e Eli Malajt.

@stayesh._.wj

انقد که این معلم عربیا خوبن>>>>>

♬ original sound – stayesh._.wj

Related Posts