Showbiz

Gani Gërmia injoron finalen e BBVK 2, merr dhuratë nga fanellën me shkrimin “Ti je fitues i këtij Big Brotheri” nga futbollisti i Kombëtares

Gazetari dhe humoristi i njohur, Gani Gërmnia, ka qenë një prej banorëve më të zeshëm të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova.

Mirëpo ai hoqi dorë vullnetarisht nga gara e tij në këtë aventurë, kjo për shkak të probleme me alkoolin, gjersa fajësoi produksionin për shfaqjen e një klip, i cili kishte të përmbledhur momentet e tij më të dobëta brenda shtëpisë.

Një person nga Ohri ka sulmuar një punonjës të Shërbimit të UrgjencësDeri në 400 ushtarë gjermanë pritet t’i bashkohen KFOR-itKjo uebfaqe e frikshme zbulon gjithçka që di interneti për juArion publikon këngën e re të titulluar “Loyalty”​KFOR-i në patrullim përgjatë kufirit Kosovë-Serbi

Sido që të jetë, sonte (e premte) në finalen e madhe ai nuk u pa në studion e Big Brother VIP Kosova 2 në Klan Kosova, duke injoruar ngjarjen e madhe.

Ai u lajmërua në rrjetet sociale, duke publikuar një video ku tregonte se kishte marrë një dhuratë shumë të veçantë nga futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Jasir Asani.

Dhurata që i është bërë ka qenë një fanellë e tij me numrin 9, ku shkruhej “Ti je fitues i këtij Big Brotheri vëlla”.

https://www.instagram.com/reel/C22fdgEtZca/?utm_source=ig_embed&ig_rid=4d2d9e04-fb55-4203-9521-ba22af62dc62

Përndryshe, në finalen e Big Brother VIP Kosova 2 ka gjithsej katër finalistë, të cilët janë: Edona James, Shqipe Hysenaj, Blerando dhe Lumbardh Salihu.

Njëri prej tyre do të fitojë çmimi ne madh prej 200 mijë eurosh

Related Posts