Showbiz

Gani Gërmia bënë ndryshim drastik në pamje- Fansat e vërshojnë me komente

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova, Visar Dermaku, i njohur ndryshe si Gani Gërmia ka bërë disa ndryshime në pamje.

Transformimi nuk ka kaluar pa u vënë re nga ndjekësit e tij në platformat sociale.

Dermaku është komentuar sidomos për ndryshimet në vesh dhe dhëmbë.

 

Related Posts