Showbiz

“Fytyra nuk ndërrohet”/ Nata e dehur në BBV i ka kushtuar shumë shtrenjtë Efi Dhedhes, bukuroshja rrëfen historinë

Një nga momentet që u komentua sot në “Cherry on Top”, ishte edhe ai i dehjes së Efi Dhedhes në shtëpinë e “Big Brother Vip”, momenti i cili ka bërë xhiron e rrjetit. Efi ka lënë të nënkuptohet se e dehura e asaj nate i ka kushtuar shumë pasi kjo ishte një ndër arsyet se pse ajo dhe i dashuri i saj i kanë dhënë fund marrëdhënies.

Bora: Di një histori unë që të ka kushtuar shumë kjo nata që ke pirë shumë një herë.

Efi: Çfarë më ka kushtuar?

Bora: Të ka kushtuar jashtë, në jetën tënde, një ndryshim shumë i madh ndodhi, vetëm nga një natë që pive shumë

Efi: Nuk ishte aq i madh, ishte një debat por kaloi.

Bora: Ndryshim i madh ishte pasi aty u mbyll historia e dashurisë.
Efi: Unë mendoj që jeta personale është personale dhe për aq kohë sa personi që ti ke në krah është një njeri i thjesht dhe nuk e ka dëshirën për të patur të njëjtën vëmendje që ti ke, atëherë është problem. E ndjeva me partnerin tim, e ndjeva edhe me shoqërinë time.

Related Posts