Showbiz

“Fjalt e mia”, Stresi dhe 2Ton publikojnë projektin e shumëpritur

Dy artistët e njohur, Stresi dhe 2Ton, kanë publikuar këngën e re.

“Fjalt e mia”, quhet kënga që ka ribashkuar dyshen pas një kohe të gjatë.

Kënga është prodhuar nga Unikbeatz, ndërkaq për tekstin janë përkujdesur vet Stresi dhe 2Ton.

Melodinë e ka përgatitur 2Ton, ndërkaq videoklipi është prodhim i “N’pik creative”.

Related Posts