Kosovë

“Fëmijët e kërkojnë”, Vëllai i Liridona Ademajt: S’mund të flenë pa të

Fëmijët e Liridona Ademajt, 4 dhe 5 vjeç, ende nuk dinë asgjë për vrasjen e nënës.

Leonard Ademaj, vëllai i Liridona Ademajt tha se ata po qëndrojnë te prindërit e Naim Murselit, i arrestuar për organizimin e vrasjes së 30-vjeçares.

Leonard Ademaj tha se fëmijët e kanë kërkuar nënën.

“Nuk iu kemi tregu. E kanë kërkuar. Ata janë shumë të lidhur me të dhe nuk flenë pa të”, tha ai për Top Channel.

Ai tha se janë munduar të mos ua bëjnë të ditur atyre krimin makabër.

Related Posts