Maqedoni

Fatmir Mexhiti: Qeveria po na hakmerret

Ministri i Shëndetësisë, Fatmir Mexhiti në paraqitje para mediave bashkë me ministrin e Shoqërisë Informatike dhe Administratë, Azir Aliu – bashkëpartiak, janë ankuar se në seancë qeveritare u janë refuzuar të gjitha pikat e propozuara nga ata.

Thotë se kjo është hakmarrje politike.

“Është e dukshme se nuk është në pyetje interesi publik i qytetarëve, por por hakmarrja politike”, tha Mexhiti, transmeton TV21.

Related Posts