Showbiz

Eskalon debati mes Shqipës dhe Edonës, kjo e fundit e sulmon me shish

Një debat tejet i ashpër është zhvilluar sot mes dy konkurrenteve të formatit më të famshëm në vend “Big Brother VIP Kosova 2”.

Bëhet fjalë për Shqipen e Edonën, dyshja e cil dukej se gëzonin raport të mirë me njëra-tjetrën.

Debati nisi qysh në mëngjes, teksa nuk munguan edhe akuzat. Pas një afrimi fizik që Shqipja ia bëri Edonës, kjo e fundit doli nga kontrolli ku dhe e lagu të njëjtën me ujë.

Related Posts