Showbiz

Enca ndryshon pamjen

Enca Haxhia duket se ka bërë një ndyshim në look-un e saj dhe këtë e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Ajo i ka kapur flokët me gërsheta dhe ngjan një yll me këto model.

Atë e kemi parë me modele e ngjyra nga më në ndryshmet, por këtë radhë ka vendosur të tërheqë vëmendjen kështu.

Gjithashtu Enca ka paralajmëruar se po punon për projekte të reja muzikore. 

Related Posts