Showbiz

Edona James “godet” produksionin, publikon një video për fitoren e Lumbardhit

Edona James ka postuar një video virale të Xhulit, ish finaliste e BBVK’ 1. Ajo ka bërë një përshëndetje për Lumin dhe babain e tij.

Në video shkruhet:

“Lumabrdhi nipi i ……”

Me këtë postim në instastory Edona James ka lënë të nënkuptoj se nuk beson në votat e publikut, dhe nuk është e pajtimit me fitoren e Lumbardhit.

Related Posts