Showbiz

“E lumja unë për ty”, ribashkohen sërish dy humoristët e “Stupcave”

Dy protagonistët e grupit humoristik ‘Stupcat’, Osman Azemi dhe Mensur Safqiu janë bashkuar sërish, rreth dy vjet pas raportimeve për ndarjen e grupit.

Osman Azemi, në faqen e rrjetit social Facebook të serialit ‘Me Gjylën’, ka konfirmuar ribashkimin me Mensur Safqiun në sezonin e pestë të serialit.

“Mirë se vjen sezoni i pestë Me Gjylën. E lumja unë për ty Sheq”, shkruhet në postim.

Në vitin 2022, tre aksionarët dhe aktorët kyç të grupit u ndanë pas mosmarrëveshjeve mes vete.

Grupi ‘Stupcat’ ishte pjesë e ekranit shqiptar që nga vitet 2000.    https://m.facebook.com/akshamimegjylenofficial/posts/452390944108918?ref=embed_post&wtsid=rdr_0ijm906IT6I57PrAi

Related Posts