Showbiz

Dua Lipa surprizon Romeon? Ja mesazhi që habiti banorët e BBV

Mbrëmjen e djeshme, banorët e shtëpisë më të famshme në shtëpi janë mbledhur në dhomën e ndenjes dhe kanë lexuar mesazhet e ardhur nga fansat e tyre përmes aplikacionit “Big Love”.

Dhe mesa duket dikush ka vendosur ta “vërë në lojë” banorin, duke i dërguar një mesazh, përmes të cilit pretendon se është Dua Lipa.

Që në momentin e parë që është shfaqur në ekran, të gjithë banorët e shtëpisë kanë nisur të qeshin me mesazhin e ardhur, në të cilin shkruhej:

“Romeo jemi me ty. Dua dhe shoqëria”

Ndërkohë që ka qeshur, Romeo është shprehur:“Dua të dua. Të puth fort. Ndoshta është Dua”

Kujtojme se Romeo Veshaj, në klipin e tij prezantues kur u bë pjesë e BBV, ka shprehur dëshirën se donte që t’i sillnin Dua Lipën në shtëpi, duke treguar se e ka fiksim.  https://insajderi.org/dua-lipa-surprizon-romeon-ja-mesazhi-qe-habiti-banoret-e-bbv/?fbclid=IwY2xjawCrblhleHRuA2FlbQIxMQABHTb1zlfS5FqG9fRHzn98pUT5Yxoluhm1tnkXw7YJFMdotaO6V4Uj3_gh9w_aem_ARUkrOkNpFGbOifYhae6lJ4vIY7sLQ7_JBzeVUXZAO_hkZHDhWHx9w77R8Tbys_tCoA3HB8vfjC5g4nukqn9QQlv

Related Posts